• Свеж
Alroman Куче Fuchsia Кошули Кутре Магента Вест со Круна на Моделот Принцеза Облека за Домашни Кучиња, Мачки Tee S Кутре Лето, Т-Маица Женски Девојка Кученце Мали Облека Маче ?

Alroman Куче Fuchsia Кошули Кутре Магента Вест со Круна на Моделот Принцеза Облека за Домашни Кучиња, Мачки Tee S Кутре Лето, Т-Маица

Rating 
DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

На магента куче кошула е совршен за секојдневна облека, на отворено, на одење и патување.Ве молиме имајте во предвид : ако она што ќе го добиете е без Alroman ознака,може да побара од продавачот да ви вратат полн со пари, затоа што она што ќе добиете за не е автентичен Alroman производ.Различни дизајнери и производители користат нивните сопствени големина на топ листите.Ти гледаше во една големина на табелата и се најде дека вашето куче е мала големина.Ако било кој од мерењата се 'помеѓу" двете големини, изберете поголем големина.Ако вашиот мерења се кон горниот крај на опсег дадени за одредена големина, вие исто така може сакаат да се избере поголеми димензии, како вие исто така може сакаат да се направи за многу обложени кучиња да се приспособат на сите дека крзно.Ако продавачот одбие да го вратат вас, може да се контактирајте да го пријави.Вашето бебе обично носи големина S не значи дека сите големина S ќе одговара на него/неа.Се земе секоја мерка малку лабаво.

Детални спецификации

Додатоци на производи