• Свеж
Мачка Отпадоци Scooper Метал Лажичка Sifter Длабоко Лопата Почиста Алатка за Чистење Кутија

Мачка Отпадоци Scooper Метал Лажичка Sifter Длабоко Лопата Почиста Алатка за Чистење Кутија

Rating 
DEN 840.00

Од стока
Во магацинот

♥Материјал : Метал тело, мала тежина, но издржливи, тешки и анти-корозија. ♥Ергономски гума зафат и широк доволно,совршена големина за добивање на аглите и преземање на големи топки, правење чистење на отпадоци кутија бриз. ♥Анти-разбегуваат страни &совршен scooper проред, кваси мачка ѓубре и срање лесно. ♥A sifter и лопата во комбинација, разновиден и удобен операција. ♥Мазна површина обезбедува лесно чистење-up, само бришејќи го исклучите или користење на водата за чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи