• Свеж
Да ги почитуваат интегритет Монтажни Не-Стап мачка Отпадоци Лопата Метал Алуминиум Легура мачка Отпадоци Лопата Милениче Срање Лопата Артефакт Милениче Материја?

Да ги почитуваат интегритет Монтажни Не-Стап мачка Отпадоци Лопата Метал Алуминиум Легура мачка Отпадоци Лопата Милениче Срање Лопата

Rating 
DEN 1300.80

Од стока
Во магацинот

Материјал : Алуминиум легура и метал.Спецификација : се справи со 230mm долго и 400mm долго.Монтажни лопата, флексибилни за да се користи во должина, не го окупира просторот.Алуминиум легура е направен од мала тежина и го намалува товарот на употреба.Едноставен и лесен за чистење, погоден за пријатели кои се бават со домашни миленици дома.Материјал : Алуминиум легура и metal Specification : се справи со 230mm долго и 400mm долго.

Детални спецификации

handle 230mm long and 400mm long :

Додатоци на производи