• Свеж
Goaup Мачка Отпадоци Лажичка, 3 Еез Лесни Кратко се Справи со Мачка Scooper Мали Дупки за Отпадоци Кутија

Goaup Мачка Отпадоци Лажичка, 3 Еез Лесни Кратко се Справи со Мачка Scooper Мали Дупки за Отпадоци Кутија

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Тоа може да го реши проблемот на песок, се држат до дното.2 инчи(11 X 26 cm) Материјал : ABS Количина : 3 еез ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВА 1*Мачка Отпадоци Лажичка, 3 Еез Лесни Кратко се Справи со Мачка Scooper Мали Дупки за Отпадоци Кутија СИГУРЕН и ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГАТА обезбедуваме 24-час одговори на вашите прашања.Ако наидете на било кој квалитет на прашања, се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбеди задоволително решение што е можно поскоро.Тоа е лесно да се чисти.Чистење на мачка отпадоци редовно да се направи животот поудобен.Мулти-мачка семејство избор : 3 ѓубре scooper во вкупниот!Розова, сина, зелена.Скриени кука може да бидат обесени зад врата или на ѕидот за да се зачува простор.Практична настава : На 0.Удобно : Различни од големите пластични или метални мачка кошница топки.Ако сте мулти-мачка семејството, можете да изберете нив, постојат 3 во вкупниот!Лесен и компактен, тоа е многу погоден за млади и стари луѓе и може да го намали заморот во текот на чистење.2-инчен дупка е многу погодна за чистење на сите видови на мачка ѓубре, и не ќе може да се мали грутки падне во пукнатините, па како да филтер ѓубре побрзо.

Детални спецификации

Додатоци на производи