• Свеж
Ufolet Пет Отпадоци Лопата, Кука Дизајн Мачка Отпадоци Sifter Метал Лесно да се Чистат Лесно да се Откажам за Мали Миленичиња Отпадоци Кутии

Ufolet Пет Отпадоци Лопата, Кука Дизајн Мачка Отпадоци Sifter Метал Лесно да се Чистат Лесно да се Откажам за Мали Миленичиња Отпадоци

Rating 
DEN 2359.20

Од стока
Во магацинот

Целосно изгризано Песок Истекување Дизајн : Кога чистење на мачка отпадоци, таа може да го спречи мали грутки од валкани мачка отпадоци од протекување, и тоа исто така може да се осигура дека се чисти мачка ѓубре паѓа надолу.На подолг рачка ќе не допре измет. Големината На Лопата Дупка Е Погодна За Различни Мачка Отпадоци : големината на лопата дупка на мачка отпадоци лопата е соодветно, и да не постои отпад на чисти мачка отпадоци кога го користите.Тоа се согласува да крива дизајн на човековата рака. Нерѓосувачки Челик Материјал : Ова лопата е изработен од не ' рѓосувачки челик, кои се тешки и трајни.Нерѓосувачки Челик Материјал : Ова лопата е изработен од не ' рѓосувачки челик, кои се тешки и трајни.Целосно изгризано Песок Истекување Дизајн : Кога чистење на мачка отпадоци, таа може да го спречи мали грутки од валкани мачка отпадоци од протекување, и тоа исто така може да се осигура дека се чисти мачка ѓубре паѓа надолу.Функција : 1.

Детални спецификации

Item Type:
Pet Cat Litter Shovel
Product Material:
Stainless Steel
Size:
Approx. 33x15x5.7cm / 13.0x5.9x2.2in (Length x Width x Height)
Please Allow 1-2cm / 0.4-0.8in Error For Manual Measurement :
Package List:
1 x Cat Litter Scoop :

Додатоци на производи