• Свеж
Косата Curlers Клип, Зголемување на Коренот на влакното Меки Степен Лесно Да се Работи на Косата Curlers Ролки за Патување за Салон за Живот за Дома

Косата Curlers Клип, Зголемување на Коренот на влакното Меки Степен Лесно Да се Работи на Косата Curlers Ролки за Патување за Салон

Rating 
DEN 309.36

Од стока
Во магацинот

Лесно да се создаде меки фризура, погоден за тенки и меки влакна, зголемување на коренот на влакното меки степен.Едноставен и ефикасен, лесен за ракување, без оштетување на косата и лесно се вклопуваат повеќето должини на прав, брановидни, кадрава коса.2 in Flat Големина : Прибл.Визуелно создадете повеќе волумени да се даде на косата меки изглед, уживаат да навивам вашата коса, на едноставен и природен начин, заштита на вашата коса.1 во(прирачник за мерење, ве молиме оставете малку грешка) Пакет Листата : 45 x Коса Перм Прачки.Подобрување фризура контура, се прилагоди и да ги красат косата, коренот, може да се користи на дом или салон за користење или дури и да патуваат. Подобрување фризура контура, се прилагоди и да ги красат косата, коренот, може да се користи на дом или салон за користење или дури и да патуваат. Едноставен и ефикасен, лесен за ракување, без оштетување на косата и лесно се вклопуваат повеќето должини на прав, брановидни, кадрава коса.Функција : 1.Спецификација : Предмет Тип : Коса Перм Rods Material : ABS Големина : Прибл.

Детални спецификации

Item Type:
Hair Perm Rods
Material:
ABS
Size:
Approx. 5.7 x 3cm / 2.2 x 1.2in
Flat Size:
Approx. 10.5cm / 4.1in
(manual measurement, please allow a little error) :
Package List:
45 x Hair Perm Rods :

Додатоци на производи