• Свеж
Електрични Носот Коса Тример, Светлина Носната Отстранување на Влакна Clipper Носот Тример со LED Светло, Метал Текстура

Електрични Носот Коса Тример, Светлина Носната Отстранување на Влакна Clipper Носот Тример со LED Светло, Метал Текстура

Rating 
DEN 2772.00

Од стока
Во магацинот

СОВРШЕН ПОДАРОК : ова носот коса тример е одличен подарок за татковци, синови, партнери, за Божиќ или празници.ТИВКО ВИСОКА БРЗИНА на МОТОР : премиум квалитет на моторни не само што не е ефикасен, но тивка, како и па можете да уживате во секој момент бричење.Нека ви стане стилски човек, во секое време и насекаде.LED СВЕТЛО ДИЗАЈН : нашиот нос коса тример е опремена со LED светлина која ви помага да го гледаат слабо косата, екстремно сигурен.Тоа намалувања чист и лесен за твоите најдобри удобност.И, исто така, ова LED светло ќе го направи процесот на користење се protable.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : нашиот нос коса тример е rotable дизајн, лесно да се стави во џеб, sgroom себе во секое време секаде.Една батерија convenience For преносливост и удобност, ова носот clipper за мажи носот тример за жените е придвижуван од еден АА големина на батерија (не се вклучени) за уво нос коса trimmer Specification : Предмет Тип : Електрични Носот Коса Trimmer Material : ABSBattery : 1 * АА Батерија (Не се вклучени)Пакет се Вклучуваат : 1 * Нос Коса Trimmer1 * Заштитни Lid Thank вас за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќен број, zip code)Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт us We ќе ви послужи wholeheartedlybest желби.

Детални спецификации

Item Type:
Electric Nose Hair Trimmer
Material:
ABS
Battery:
1 * AA Battery (Not included)
Package Include:
1 * Nose Hair Trimmer :
1 * Protective Lid :
Thank you for your choice and hope you have a happy shopping :
In order to ensure that you receive the package as soon as possible, please fill in the detailed address (street, house number, zip code) :
If you have any questions during use, please feel free to contact us :
We will serve you wholeheartedly :
best wishes :

Додатоци на производи