• Свеж
Корејски Децата Флорални Ткаенина Лак Hairpin Деца Коса Додатоци Слатка Девојка Мода Принцеза Duckbill Клип Headdress

Корејски Децата Флорални Ткаенина Лак Hairpin Деца Коса Додатоци Слатка Девојка Мода Принцеза Duckbill Клип Headdress

Rating 
DEN 557.52

Од стока
Во магацинот

Силни и издржливи коса костец за жените.Направени од премиум пластика со еластични метални пролет.Овие коса додатоци ќе не браздата на вашата коса без да се загрозат контрола за разлика од ластичињата бендови, вашата коса ќе не budge по носењето на овие клипови.Косата затворач има силни вилици, што ја чува вашата коса до целиот ден и тоа е многу удобно, меки, лесни и лесни за употреба.Тоа работи најдобро за долга коса, кратка коса, права коса, кадрава или брановидна коса, тенка коса, средна густа коса, густа коса, и екстра дебели долга коса.Шаблон Тип : Print Department Име : Children Type : Barrettes Gender : Girls Style : Fashion Material : Како Shown Item Тип : Headwear Gender : Girls Style : Fashion Occasion : Роденден Gift Size : Како Shown Color : Како Shown Package : Opp вреќа.

Детални спецификации

Додатоци на производи