• Свеж
[Лак Сива] Мода Бебе Headbands Девојки Коса Бендови Еластична Hairband Headdress

[Лак Сива] Мода Бебе Headbands Девојки Коса Бендови Еластична Hairband Headdress

Rating 
DEN 609.36

Од стока
Во магацинот

Тоа е убава, мода и прекрасна коса бенд за бебе девојки.Оваа headband е исклучително мек и еластичен.Одлично за accessorizing и додавање на дополнителна талент за вашето бебе облека.Тоа може да се користи за секојдневно носење, роденден, забава, патувања и фотографија на модата headdress.Димензии : погоден за повеќето од 0 до 3 години бебе девојки.Бродови од Хонг Конг.Тоа е убава, мода и прекрасна коса бенд за бебе девојки.Оваа headband е исклучително мек и еластичен.Одлично за accessorizing и додавање на дополнителна талент за вашето бебе облека.Тоа може да се користи за секојдневно носење, роденден, забава, патувања и фотографија на модата headdress.Димензии : погоден за повеќето од 0 до 3 години бебе девојки.

Детални спецификации

Додатоци на производи