• Свеж
Кабинетот Knob,4 Парчиња Салон Копчиња Мелодија Музика Зголеми Цвет Кристално Стакло и Рачки за Кујната Кабинет

Кабинетот Knob,4 Парчиња Салон Копчиња Мелодија Музика Зголеми Цвет Кристално Стакло и Рачки за Кујната Кабинет

Rating 
DEN 1972.80

Од стока
Во магацинот

4 Парчиња Јасно Кристално Стакло Push-pull Фиока Салон, Кујна Вратата на Кабинетот се Справува со Копчиња.Материјал на darwer копчиња е ABS и Стакло,прекрасна и мазна.Вратата салон Копчиња Големина : 1.18x0.82x0.78 инчен/3x2.1x2 cm.Секој Кабинет knob е опремен со долг навој и краток навој за лесни за инсталација и стабилност.Ако имате некоја шема, ви се допаѓа,можете да ја испратите на мене од emailand ние може да го прилагодите кристално стакло кабинет се справува со слики ви се допаѓа.На врата се справи со материјал, ABS со висока јачина и добра цврстина.Стаклото е мазна и транспарентни и да се чувствува добро.На шрафовите се тешко нерѓосувачки челик за фирма инсталација.Непречено форма е лесно да се одржи, без повреда на вашите раце.Тоа може да бидат заменети со разни стилови на мебел фиоки.Погоден за сите видови на фиоки Изведува во кабинети,гардероби,облекување маси,пишување пунктови и сл.

Детални спецификации

Додатоци на производи