• Свеж
Ferkurn Switch Палецот Костец Капи за Nintendo Switch Joycon & Switch Лајт, Џојстик Капи Аналогни Мачка Шепа Стисок на Копче Капа Радост един Зафат Покрие Контролер Слатки Додатоци Kawaii

Ferkurn Switch Палецот Костец Капи за Nintendo Switch Joycon & Switch Лајт, Џојстик Капи Аналогни Мачка Шепа Стисок на Копче Капа

Rating 
DEN 234.48

Од стока
Во магацинот

УДОБНО : Направен од силикон материјал за подобрување на контрола, перформанси и удобност.Зголемување на Радост-един thumbstick игри искуство.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет со силиконска материјали.Производите се безбедни, 100% без штета на децата и го допре чувствуваат подобро.Ова не е лиценциран Nintendo производ.Тоа е што не се поврзани или спонзорирани од страна на Нинтендо.ОРИГИНАЛНИОТ Дизајн : Симпатична и убава, мачката caw костец дизајн додава вкус и виталност во вашиот гејмер, направете ја вашата Вклучите повеќе атрактивни. 【Истакна】 Капи може да се вклопат Радост-един & Switch Лајт убаво, но не можат да го користат за службени switch про.нема да се грижи таа да падне, но треба некои вештини кога инсталирање.Ве молиме љубезно ве молиме да ги прочитате нашите инсталирате водство на главниот производ на сликата.

Детални спецификации

Додатоци на производи