• Свеж
WZNING Нерѓосувачки челик изолирани барел, со голем капацитет чај изолирани барел супа кофа погоден за teahouse ресторан кантина за внатрешна употреба, исто така може да ?

WZNING Нерѓосувачки челик изолирани барел, со голем капацитет чај изолирани барел супа кофа погоден за teahouse ресторан кантина

Rating 
DEN 1956.00

Од стока
Во магацинот

⏱ -★Користи за : случајни брза храна опрема, печење опрема, западна храна продавница опрема, торта соба опрема, Кинески храна продавница опрема, пијалаци продавница опрема, кафуле опрема, чај ресторан опрема.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме и јас ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Име : Нерѓосувачки челик готвење bucket Power : референтен прилог picture Material : храна одделение не-магнетни не ' рѓосувачки steel304 нерѓосувачки челик греење плоча е безбедно и hygienic The задебелена хуманизирано се справи со е цврсти и издржливи.⏱ - ★ Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и висока температура отпорни на удари материјали.Нерѓосувачки челик дното против пролизгување, анти-притисок, анти-вирусот, постабилна и издржливи, посигурен, долг животен век, durable Used за : случајни брза храна опрема, печење опрема, западна храна продавница опрема, торта соба опрема, Кинески ресторан опрема, пијалаци продавница опрема, кафуле опрема, чај ресторан опрема★ Не може да биде благо боја разлики поради снимање технологија и светлината на екранот параметри, па ве молиме да се разбере дека тоа е вистински производ!★ Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Избегнувајте врела вода загадување.

Детални спецификации

Додатоци на производи