• Свеж
Efa Тенок Патување Основните MicroUSB Автомобил & Ѕид Charing Комплет Работи со LG D800 на 1A5.5W Моќ!

Efa Тенок Патување Основните MicroUSB Автомобил & Ѕид Charing Комплет Работи со LG D800 на 1A5.5W Моќ!

Rating 
DEN 1852.80

Од стока
Во магацинот

Слим & Преносни Патување LG D800 Основниот Комплет!.За ПОЛОВИНА од ЦЕНАТА на другите, ова е одлична патна, преносни, екстра резервната полнење!.Совршен за полнење Работи за вашиот уред додека сте on-the-go и компатибилни со други Микро-USB 2.0 Способен Објект!.Вклучува 3ft Микро-USB Кабелот со тенок конектор кој ќе одговара преку повеќето премиум случаи!. *КУПИ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА СЕ ДОСТАПНИ!*.Тенок Патување Основните Автомобил & Ѕид Charing Комплет Работи за LG D800 на 1 A5.5 W Моќ!Оваа Фабрика Директни производ е без лого е од реалните на производителот, автентична, оригинална, и како ние го избави 100% квалитетот објект, на ДЕЛ од малопродажната цена!.

Детални спецификации

Додатоци на производи