• Свеж
ГАНЕ Кенди Божиќ Тегла Пингвин Бонбони Cookie Чоколади Тегла Шише Складирање Сад Кутија

ГАНЕ Кенди Божиќ Тегла Пингвин Бонбони Cookie Чоколади Тегла Шише Складирање Сад Кутија

Rating 
DEN 1905.60

Од стока
Во магацинот

Направени се Од Голема Материјал За Лесни И долготрајна Употреба.Пингвин Стил Cookie Тегла.Зачувување На Колачиња Или Третира Во Телото На Снежен Човек И Употреба На Главата, Како Капакот.Совршен За Одржување На Мала Група На Вашиот Колачиња Печени Само За Време На Празниците.Го Прави Голем Водителка Или Семејство Подарок За Време На Празничната Сезона.Опис Десктоп Бонбони Тегла Подарок Кутија Божиќ Партија Подарок За Складирање Носителот Украс.Карактеристики - Материјал : Пластични и крпа. Големина : 9.82 X3.54 X3.54inch.Пакет Вклучувајќи 1 x Кенди Божиќ Тегла.

Детални спецификации

Додатоци на производи