• Свеж
HHIP 3901-0178 Про-Серија Низок Профил, 8 Вежба Притиснете менгеме на назад

HHIP 3901-0178 Про-Серија Низок Профил, 8 Вежба Притиснете менгеме на назад

Rating 
DEN 7727.04

Од стока
Во магацинот

Низок профил царинење овозможува зголемување на работната соба на машина табела.Појачани V-каналите и вилиците се одржи круг форми или во вертикална или хоризонтална положба.Се лизга се справи со овозможува лесно вртење и додаде потпора.Телото и движете се направени од избрани фини зрна леано железо.Вилици и делови се меѓусебно со Wilton.HHIP Про-Серија низок профил, 8 инчен вежба притиснете менгеме на назад е низок профил царинење овозможува зголемување на работната соба на машина табела.Појачани v-каналите и вилиците се одржи круг форми или во вертикална или хоризонтална положба.Се лизга се справи со овозможува лесно вртење и додаде потпора.Телото и движете се направени од избрани фини зрна леано железо.Вилици и делови се меѓусебно со wilton е четири слотови за безбедно монтирање на машината табела.База и кревет се паралелни да 0.001".вилицата отворање на е 8".грлото длабочина е 2".четири слотови за безбедно монтирање на машината табела.База и кревет се паралелни да 0.001".

Детални спецификации

Додатоци на производи