• Свеж
Клуч На Носителот, Копче Синџир Држачот За Ѕид Gem Камен Копче Holder_tr_kh_004

Клуч На Носителот, Копче Синџир Држачот За Ѕид Gem Камен Копче Holder_tr_kh_004

Rating 
DEN 1123.20

Од стока
Во магацинот

Gem Камен Клуч На Носителот, Дрвени.Ѕид, Виси Јамка.Направени од Дрво и Gem Камен Сликарство.Димензии : 6"x4" (приближно).Шест Куки.Многу уникатен дизајн на брак процесија направени со фино мелени вистински gemstones на стакло база која е традиционален Rajasthani уметност подготвени од страна на мајстор занаетчии на Џајпур.Убавината на уникатен објект е беспрекорна скапоцен камен сликарство над копче за задржување на куки и уредно резбани дрвени граница.

Детални спецификации

Додатоци на производи