• Свеж
KHUY Копче Сад, Копче Сад за Entryway Маса, Нордиските Модерен Стил Дома Креативни Акрилик Декоративни Коцки, Украси Транспарентен Плоштадот Копче Накит Организатор Лен?

KHUY Копче Сад, Копче Сад за Entryway Маса, Нордиските Модерен Стил Дома Креативни Акрилик Декоративни Коцки, Украси Транспарентен

Rating 
DEN 2104.80

Од стока
Во магацинот

СКЛАДИРАЊЕ ФАХ МАТЕРИЈАЛ : Изработени од високо квалитетен материјал,и со парична казна изработка, многу реална и не е лесно да исчезнат, трајни производи за долго време. ❥ Спецификација на производот : Име на Производ : Акрилик Плоштадот Tray Space : погоден за дневна соба, спална соба, хоби соба и други домашни простори❥ Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Исклучителна изведба го прави совршен подарок за вашите деца, семејства, пријатели, итн.Место тоа на публикации, mantel, ТВ кабинет, nightstands, маса, биро, или нешто помеѓу.Нормално е да има некои детали на stomatal unevenness.

Детални спецификации

Додатоци на производи