• Свеж
HUAI ЧАО Косата Клипови за Деца Девојки Barrette 50 Компјутери Не се Лизга Капка Коса Додатоци За 1,2 Инчи Бебе Деца Snap Метал Шноли,Мешана Боја,ЕДНА ГОЛЕМИНА

HUAI ЧАО Косата Клипови за Деца Девојки Barrette 50 Компјутери Не се Лизга Капка Коса Додатоци За 1,2 Инчи Бебе Деца Snap Метал Шноли,Мешана

Rating 
DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

Избрани Бои : Постојат 50pcs случаен боја hairpin во еден случај.Бонбони боја е симпатична и живописни, малку девојки ќе сакаат тоа.Гума Боја : косата клипови се прекриени со гума, боја, облик остри метални работ, кој ќе се спречи раце од гребнатини.Децата имаа чувствуваат мазна и удобно кога го користите.Применливи Група : 1.2 инчи во должина.Погоден за бебиња, деца и тинејџери.Косата клипови можат да се држат цврсто во вашата коса.Децата ќе изгледа симпатична со тоа.Прилики : Деца може да се користи на косата клипови за одмор и одговара на нив со фустани или маици.Корисни Подарок : Тоа ќе биде корисен подарок за деца во Божиќ Ден, Родендени, забави, или активности на училиштето.Спецификација : Должина : 1.2 inches1 Сет : 50pcs Material : Метал + Гума Paint Color : Мешани Color If имате било какви проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се вратам на вас во рок од 12 часа.

Детални спецификации

Length:
1.2 inches1 Set

Додатоци на производи