• Свеж
YSYSPJM Влакна се врзуваат Цвет Лак Hairpin Коса Јаже Слатка Принцеза Чипка Симпатична Коса Клип Девојка Мода Headdress (Боја : Праска Чипка Пар Клип)

YSYSPJM Влакна се врзуваат Цвет Лак Hairpin Коса Јаже Слатка Принцеза Чипка Симпатична Коса Клип Девојка Мода Headdress (Боја : Праска

Rating 
DEN 1994.40

Од стока
Во магацинот

Не-оштетување, мек, дебел лесна дизајн е лесно да се отстранат од дури thickest, curliest коса.Практичен за носење,можете да се врзуваат тоа за вашата рака или стави во вашата торба.Можете дури и да додадете на цвет и други додатоци за да ги красат hairband, одличен подарок за пријател, децата, семејството.Ќе ја задржи својата еластичност и употребливост за неколку месеци и поради тоа што е лесна тоа никогаш нема да се скрши.овие еластична бендови се погодни за сите видови лице, маж, жена, бебе, дете, идеален за долга или кратка коса, кадрици, конска опашка, плетење, секојдневно hairdos и така натаму.Димензии : ширина за 5cm Packing : 2 парчиња/set.

Детални спецификации

Додатоци на производи