• Свеж
Тајван Патување Змеј Брод Кина Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Тајван Патување Змеј Брод Кина Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Rating 
DEN 2208.00

Од стока
Во магацинот

- Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.5 inch Classification : Hairpin,Headwear Feature : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.8 инчен; Вкупна должина : 6.Материјал : Metal Package Количина : 1 x Hairpin Keywords : Метал,Тајван, Ретро,Патување, Коса Додатоци,Змеј Брод, Шноли,Кина, Шарм, Декорација, Жени, Gifts DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.8 inch Total должина : 6.- На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.; - А Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Пакет Количина : 1 x Hairpin.Функција : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker. ; - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе.

Детални спецификации

Додатоци на производи