• Свеж
Rexka 10 Поставува Мотор Поздравниот Shield Завртки за Форд - T30 Torx Главата Завртки и Grommets за Undertray Мотор Фендер Лагер Deflector Решетката за Ford Избега F-150 Работ Фокус Фузија C-Max

Rexka 10 Поставува Мотор Поздравниот Shield Завртки за Форд - T30 Torx Главата Завртки и Grommets за Undertray Мотор Фендер Лагер

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

10 компјутери на T30 Torx Вози Главата Само-Прислушување Завртки, Црна Фосфат, М5 x 20mm; 10 компјутери на Завртка Grommet,Светло Зелена Најлон.Ги исполнуваат или Надминуваат ОЕМ Спецификација, Направен од Висок Квалитет на Трајни Најлон не се Пластични.Одговара на Следните Автомобили : C-Max 2013-2018,Фузија 2013-2018, да се Избега 2013-2018, F-150 2015-2018, Edge 2015-2018, Придружба 1985-1990 1995-2001, Фокус 2004-2018, Galaxie 1979-1983, Галакси 2006-2015, КА 1996-2009, Mondeo 1993-2007, Орион 1985-1993, Шкорпија јас 1989-1994, Сиера 1982-1993, Fiesta 1989-1996.

Детални спецификации

Додатоци на производи