• Свеж
Tresemme клима уред Влага Богата 28 Унца (828ml) (2 Парчиња)

Tresemme клима уред Влага Богата 28 Унца (828ml) (2 Парчиња)

Rating 
DEN 192.00

Од стока
Во магацинот

Здравиот изглед на косата започнува со добивање на точниот износ на хидратација.Кога вашата сува брави треба некои љубов, ги користат нашите напредни навлажнувачки TRESemmé Влага Богат Систем за коса-борбата против поттик на влага.Збогатена со витамин Е, оваа професионален квалитет формула обезбедува оптимизиран за хидратација кои цели се сушат и печати во влага каде што вашата коса треба најмногу.Заврши со вашиот омилен TRESemmé стил сида како што е потребно.Дизајниран да овозможи оптимизиран хидратација за да им помогне на враќање на vibrancy, додека обезбедување на вас со touchably мека, салон за убавина-здрава коса.Започнете вашата рутина со TRESemmé Влага Богат Шампон.Не нека се исуши косата се добие на начин на добар ден.Следат со TRESemmé Влага Богата средството за смекнување на косата.Нашите TRESemmé Влага Богата клима уред напредни хидратантна формула ја враќа вашата коса е vibrancy за прекрасен изглед и блескава сјај.Заминат од 2-3 минути, исплакнете темелно.Се применуваат на адекватен износ од средината на окно да завршува, прво, потоа работат ништо лево преку корените.Тоа значи хидрирани, толку мека коса со сјај што го прави да се чувствувате на точка, секој ден.Брилијантно оживува сува и оштетена коса со обезбедување на влага каде што вашата коса треба најмногу.Нашите TRESemmé Влага Богата средството за смекнување на косата помага да го направите vibrancy за здравиот изглед на косата со сјај дека е подготвен да ја стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи