• Свеж
Songline Luxe Коса Поправка на средството за смекнување на косата со Ему и Marula Масла (2 мл)

Songline Luxe Коса Поправка на средството за смекнување на косата со Ему и Marula Масла (2 мл)

Rating 
DEN 156.00

Од стока
Во магацинот

Боја Безбедно.Сулфат и Paraben Слободни.Содржи Ему Масло и Специфични Етерично Масло Мешавина Прикажана да генерира повторно растење на Проретчена Коса.Омега богат, косата поправка на средството за смекнување на косата е комбинација на Ему, Marula, Сладок Бадем, Abyssinica и Сончогледово Семе Масло со Органска Алое Вера Сок и други состојки да се поправи и да се трансформира структурата на вашата коса, мазна и зајакнување на окното за исклучителни тело, пролетта, блесок, управливост и detangling.Како и со сите Luxe за Нега на Коса производи; додадовме нашата специфична комбинација на Органски Есенцијални Масла (Рузмарин, Лаванда, мајчина Душица и Cedarwood) се прикажани за да се зголеми коса regrowth кај пациенти кои страдаат од Алопеција Ареата.Овие масла кога се комбинираат со Ему Масло (исто така покажа за подобрување на коса regrowth во клиничките студии) нудат моќни решенија за проблемите со проретчена коса.

Детални спецификации

Додатоци на производи