• Свеж
Khadi Veda клима уред Karatin Протеини со Argan Масло 200 мл.

Khadi Veda клима уред Karatin Протеини со Argan Масло 200 мл.

Rating 
DEN 830.40

Од стока
Во магацинот

Ова е одличен избор за вас.Најдобри Резултати.Безбедно, Ориентирани Кон Резултати.Клиентот Избор.Ајурведата е бесценето благослов доделена од страна на Древна Индија и потекнува од антички текстови.Овие писмо потекнува од древна Индија и во текот на годините, се шири низ светот.Во пресекот на учењата на древните свети списи, модерна технологија и Gandhian филозофија, Khadi Veda е born.By користење на природните и органски состојки како што се вода, цвеќиња, природни масла, лековити билки и други органски состојки, Khadi Veda прави Ајурведата Козметички Производ.Нашите производи се дизајнирани имајќи го во предвид нежна грижа што вашата кожа бара.

Детални спецификации

Додатоци на производи