• Свеж
ЗЕМЈАТА НАУКА: Мирис Слободни средството за смекнување на косата (3pk, 12oz)

ЗЕМЈАТА НАУКА: Мирис Слободни средството за смекнување на косата (3pk, 12oz)

Rating 
DEN 650.88

Од стока
Во магацинот

*Unscented *Paraben Слободни *без Суровост *Vegan Directions : По shampooing, важат за коса од завршува.Опис на производот ЗЕМЈАТА НАУКА е производство на лична нега и убавина производи за над 35 години и секогаш се водени од страна на еден принцип, да се обиде нашата најтешко да се направи нешто посебно.Чиста Состојки : Ова unscented косата балсам е чиста, Paraben-free, и Суровост-слободни.Ова е наша креација, нашиот занает, нашата професија, и ние се грижиме многу за она што ние го правиме.Пар Со Други Производи : Не падне за ветувањата од друг бренд, Земјата Наука има само производите што треба.Секој Сака Овој Материјал : Види чесни доказ дека овој мирис слободни клима уред може да поправка на вашиот сува коса.Одличен избор за мажи, жени и деца да се мијат, придавам влогови и храни коренот на косата нежно.Екстра нежна балсам за чувствителни на косата и скалпот.Направени за да се Длабоко Состојба : Добијат назад на влага во косата со ова чудо косата балсам!Пар со Мирис-Слободен Шампон како решение за луѓето со осетлива на косата или скалпот или негативни парфем реакции.Нашата 100% Мирис Слободни клима уред ја обновува природната структура, додавајќи тело и сјај на косата.

Детални спецификации

Додатоци на производи