• Свеж
Andalou Природни средство за смекнување на косата Унца, 1 Пакет, Влага Богата Argan Масло и Шеј, 11.5 Fl Мл

Andalou Природни средство за смекнување на косата Унца, 1 Пакет, Влага Богата Argan Масло и Шеј, 11.5 Fl Мл

Rating 
DEN 263.52

Од стока
Во магацинот

Ја подобрува коса фоликул долговечност и виталност за здрава коса од коренот до врвот.Сладок портокал стимулира фоликулите и здрава циркулација.Омега богата Argan масло длабоко продира секое влакно, поправка и враќање на влага.Andalou Природни Влага богата косата балсам, Сладок портокал и Argan, Andalou Природни средство за смекнување на косата на Влага Богат Сладок Портокал & Argan бенефиции сува, кадрави, текстура на косата.Andalou Природни Напредни Овошје Матични Клетки Наука подобрува коса фоликул долговечност и виталност за здрава коса од коренот до врвот.Сладок портокал стимулира фоликулите и здрава циркулација.Омега богата Argan масло длабоко продира секое влакно, поправка и враќање на влага, еластичност и цврстина, минимизирање на сплит завршува и frizz со неверојатен сјај и блесок.

Детални спецификации

Додатоци на производи