• Свеж
Poowe Расадник Килим 15.7x47.2 Деца Playroom Област Килими Лист Форма Не се Лизга Faux Волна Деца Тепих Машина-Перат Симпатична Бебе Кат Игра Мат за Спалната соба Safari бебе соба Д

Poowe Расадник Килим 15.7x47.2 Деца Playroom Област Килими Лист Форма Не се Лизга Faux Волна Деца Тепих Машина-Перат Симпатична Бебе

Rating 
DEN 575.76

Од стока
Во магацинот

Машина за Миење : Лесно за чистење, рака изми или целосно машина изми е во ред.Одлично за вашите мали до средни домашни миленици премногу!.Мулти-за Употреба : Одлична за употреба во Кујната, Бањата, Деца или Дневна соба.Лесно чистење, совршен деца површина тепих е убав за дома дневна соба, спална соба, расадник, пикник, плажа и повеќе.Кога вашето бебе оди од cuddly малку што да се љубопитни роботот да игрива на обучувачи,удобно деца патосници, наскоро ќе стане вистински потребата за вас и вашето бебе.Совршен за Многу Активности : Овој удобен мека дното-водоотпорен против пролизгување тепих за деца е лесно да се свитка и продавница, лесни за извршување, кој го прави совршен затворен или отворен.На килими се 17.Ова убаво зелен лист игра мат ќе го привлече вашето бебе, кои, исто така, нуди мода, зелена соба декорација.Нека вашиот малку еден уживате во среќата со младата игра мат!.Детето playroom килим е лесно да се свитка, пакет и може да биде преместена во секое семејство соби, така што им овозможува на вашето бебе да се игра насекаде.плус тоа има шок-апсорбирање карактеристики, кој е совршен за бебе да ползи, играње на внатрешен или надворешни активности.По 10 пати машина за миење тест, мат уште изгледа како добра како нови.Совршен бебе туш подарок или Божиќни подароци,дури и дневни подарок.

Детални спецификации

Додатоци на производи