• Свеж
TIANCI 5/10 Ролни Печатење Куче Измет Торба Милениче Измет Кеси Куче, Мачка Отпад ги Собереш Чисти Торба за Кученце Кучиња Случаен Боја Отворено Милениче Материјали

TIANCI 5/10 Ролни Печатење Куче Измет Торба Милениче Измет Кеси Куче, Мачка Отпад ги Собереш Чисти Торба за Кученце Кучиња Случаен

Rating 
DEN 1351.20

Од стока
Во магацинот

1. Интересен дизајн го прави овој торба повеќе од само измет торба.Тоа conveys нашата одлучност да се заштити земјата. 2. Куче торба може да се обезбеди сигурноста на вашите раце и сузбивање мириси.За големи кучиња, капацитетот е повеќе од доволно!. 3. Нашата анти-мирис на чантата може да се заклучи мирис.Лесно да се отвори и да се зацврсти, па можете да уживате стрес-слободен прошетка со вашиот најдобар пријател.Не грижете се!. 4. На излегуваат во јавноста-доказ куче измет торба е силен и издржлив.Тие се супер дебела доволно за да биде смирувачко и нема да се направи мислите дека работите ќе ги собереш се премногу блиску, но тие се, исто така, тенка доволно за да биде лесно да се отвори и да се одвои од ролна. 5. Неговиот дизајн decomposes побрзо отколку обичните кеси за отпадоци.Исто така, користиме рециклирани материјали во пакување и јадра, кои се повеќе еколошки.Description Material : Plastic Color : Случајни color1 се Тркалаат = 15 компјутери bags Size : 26*30 CMType : Измет Bag Type : puppy Material : plastic Style : fashion Applicable куче раси : universal Season : четири seasons Pattern : print Features : biodegradable/заштита на животната средина.

Детални спецификации

Додатоци на производи