• Свеж
Bar5F Фина Магла Спреј Шишиња 4 оз, BPA-FREE, PETE1 Пластика, Пакување од 3

Bar5F Фина Магла Спреј Шишиња 4 оз, BPA-FREE, PETE1 Пластика, Пакување од 3

Rating 
DEN 143.28

Од стока
Во магацинот

Голема Вредност Пакување од 3, Фина Магла Спреј Шишиња со Црна Atomizers.Разноврсна и Лесни за Патување, Во движење, Чанта или Ранец.Јасни Заштитни Капаци за да се Спречи Несакано Испуштање и Spills.Производителот на Производот ID : B21 H08. Екстра Вредност Пакет од 3 Фина Магла Спреј Шишиња се Одлични за Издавање низок вискозитет течности преку фина магла спреј акција.

Детални спецификации

Додатоци на производи