• Свеж
Бонд Број 9 Њујорк Килибар Eau de Parfum Спреј за Унисекс, 3.3 оз

Бонд Број 9 Њујорк Килибар Eau de Parfum Спреј за Унисекс, 3.3 оз

Rating 
DEN 4573.20

Од стока
Во магацинот

За сите типови на кожа.Долготраен мирис.Препорачливо е за дневна употреба.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Обврзници Број 9 во 2013 година. Оваа ориентална вуди мирис има мешавина на мошус, Осман така, јасмин, сандаловина, килибар, шафран, оревче, benzoin, бергамот, смирна, роза, agarwood (oud) и пиперка белешки.

Детални спецификации

Додатоци на производи