• Свеж
Слобода Скали SL-928-W 16 x 24 x 2 Безжична Преносни Тркала Тежат Влошки Систем за Возило Скала, Оска Скали, Камион Скали, Итн - Капа: (150.000 lb x 20lb)

Слобода Скали SL-928-W 16 x 24 x 2 Безжична Преносни Тркала Тежат Влошки Систем за Возило Скала, Оска Скали, Камион Скали, Итн -

Rating 
DEN 718.80

Од стока
Во магацинот

Светла жолта индустриски боја е печен за на алуминиум легура шасија.Хаваи, Алјаска & Puerto Rico клиенти, ве молиме јавете се за превозот понуда.Гаранција 5 години на платформа и 2 години на електроника.Оваа солиден фрлија алуминиум мерење подлога е лесен доволно за да биде портабилен сепак доволно големи за било кој тип на возило. $50 повеќе за лифт портата услуги.sell Eton Скали мерење подлога не само што изгледа тешко, тие се изградени тешко!Со различни капацитети и повисоки резолуции, како тежат подлоги може да се користи во речиси секоја апликација.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ за бизнис адреса во НАС 48 континентална Држави.Спецификации и дизајн : Должина 16" x ширина 24" x Висина 2"# на оптоварување клетки : 6 по pad Weight : 55 lbs Portable, ниска профил, тешки тежат влошки (дизајниран да weighsmall или големи возила) LP7561 безжична индикатор систем Изработени од лесни, Висока јачина aluminum Comes со Briefcase индикатор & вграден принтер Interlocking пропадна-отпорни ramps33' долго метал заштитените cablewarranty 5 години на платформа,2 година на electronics IDEAL ЗА : Multi-Channel weighing Truck Scales Boat weighing Trailer weighing Liberty Скали Превозот политика : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ за бизнис адреса во НАС 48 континентална Држави.Кога ќе купите нашата кат скала можете да бидете сигурни во вашата одлука за купување.

Детални спецификации

Додатоци на производи