• Свеж
SellEton СЛ-313-ТМ Оптоварување Мобилен Конверзија комплет тежат Модул за Скала Резервоарот, Жирито (Двојно Заврши Зрак) со LED Индикатор | 60k lbs

SellEton СЛ-313-ТМ Оптоварување Мобилен Конверзија комплет тежат Модул за Скала Резервоарот, Жирито (Двојно Заврши Зрак) со LED Индикатор

Rating 
DEN 129.36

Од стока
Во магацинот

Двоен-заврши (Позлатен Легиран Челик) оптоварување ќелија со Стабилизатор месеци.Нерѓосувачки Челик LCD или LED индикатор.Нерѓосувачки Челик Делница кутија ( Канал 4 ).IP 67 Легиран Челик Месеци.Ограничена Гаранција : 2 години.SELLETON СЛ-313-ТМ ОПТОВАРУВАЊЕ МОБИЛЕН КОНВЕРЗИЈА КОМПЛЕТ ТЕЖАТ МОДУЛ ЗА СКАЛА РЕЗЕРВОАРОТ, ЖИРИТО (ДВОЈНО ЗАВРШИ ЗРАК) Sell Eton нуди Двојно-заврши зрак оптоварување мобилен конверзија колекции.Овој комплет може да се користи за да се направи тенкови, жирито, бродови, машини, миксери & многу повеќе во скала единица.Оптоварување клетки се монтирани на нозете или на дното на платформа.Нерѓосувачки Челик Индикатор, полнач, приклучен кабел & Нерѓосувачки Челик делница кутија со 4 канал за собирање на картичката е, исто така, опфатени со овој пакет.Сите пакети вклучуваат вкупната тежина капацитет на сите (4) товарот на клетките.Како општо правило, најдобро е да се имаат 40 % повисок капацитет отколку што е потребно.на овој начин, се вчита клетки не одат под стрес на премногу тежина.Карактеристики : Двоен-заврши (Позлатен Легиран Челик) оптоварување ќелија со Стабилизатор mounts Stainless Челик LCD или LED indicator Stainless Челик Делница кутија ( Канал 4 ) IP 67 Легиран Челик Mounts Limited Гаранција : 2 години Едноставно кликнете на "ДОДАДИ во КОШНИЧКА" на цел твое денес.

Детални спецификации

Додатоци на производи