• Свеж
Вез Обрачот, Пластични Правоаголник Шиење Карики Крои Рамка за DIY SewingStitch Quilting (43.1x43.1cm)

Вез Обрачот, Пластични Правоаголник Шиење Карики Крои Рамка за DIY SewingStitch Quilting (43.1x43.1cm)

Rating 
DEN 378.96

Од стока
Во магацинот

Ребрести внатрешната површина на стеги се одржи притисокот за вашиот склопот на прилагодување.Спецификации : Боја : Бела Материјал : Полипропилен Големина(опционално) : 1# : 20. 155g(1#), 269g(2#), 361g(3#), 222g(4#), 122g(5#) Пакетот Вклучува : 1 x Stitch Рамка.Рамката може да се избриша чисти користење на топла сапуница вода.Идеална и прекрасна за yourstitch и занает.

Детални спецификации

Додатоци на производи