• Свеж
Божиќ Капи,Дедо мраз Шапка,Обичај Шапка Унисекс Костим Додатоци за Тинејџерите и Возрасните Божиќ Одмор Партија Корист

Божиќ Капи,Дедо мраз Шапка,Обичај Шапка Унисекс Костим Додатоци за Тинејџерите и Возрасните Божиќ Одмор Партија Корист

Rating 
DEN 412.80

Од стока
Во магацинот

Добар квалитет прави дедо мраз шапка ќе биде убаво за Божиќ фото пука секоја година.Голема костим додатоци за Божиќ,ноќта на Вештерките,Божиќ cosplay,Забава, Роденден,за Нова Година,или дури и за продажбата,промоција,на годишната церемонија,активности на заедницата,фаза на изведба,празник партија,итн.Одличен за одмор костимот партии & Chritsmas дрво toppers.Јас сум сигурен дека и вашето дете ќе љубов тоа.Божиќ Партија Корист Украси : Совршена декорација проп headwear за партија костим да се создаде пријатно и интересна атмосфера.☃ Персоналните Божиќ капи : Нашиот Божиќ капи може да се прилагоди со имиња за да се направи вашиот Божиќ капи повеќе уникатен.Ако вредноста на мекост и удобност во Дедо мраз шапка,ова е капа за вас!Како важен декорација проп,може да се користи како фотографии или на забава костим резерви во било кое време.Без разлика дали сте подготвува да биде домаќин на една вечера за семејството,да се забавуваат на се-заедно со пријателите или да се облекуваат за на заводот партија,ова Дедо партија шапка е сигурно да се стави на завршувањето допира на вашата облека во стилот.Овој кориснички шапка е уникатен подарок идеја и keepsake.Моден Божиќ капи се вклопат за повеќето деца и возрасни.Ова ќе биде забавна Божиќ шапка за вас. ☃ Персоналните Божиќ Подароци : Класичен и симпатична Дедо мраз шапка,совршена декорација реквизит за партија костим да се создаде пријатно и интересна атмосфера.

Детални спецификации

Додатоци на производи