• Свеж
SILVERFEVER Snapback Капа Станот Бил возач на камион Хип Хоп Шапка : Бебе Дете -Деца Помлади-Возрасни |Colorfull | Структурирана

SILVERFEVER Snapback Капа Станот Бил возач на камион Хип Хоп Шапка : Бебе Дете -Деца Помлади-Возрасни |Colorfull | Структурирана

Rating 
DEN 451.20

Од стока
Во магацинот

Голема капа за пролет, лето, есен, зима, моден стил.Совршена како подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : врвен Квалитет Загарантирана Оригиналните Обични Snap Назад Капа.ПРИЛАГОДЛИВ : 48" Турнеја (Бебе Бебе - Дете Големина) 52" ( Деца-Помлад Големина) НОВИНА : голема бои и отпечатоци, ажурирани висока круна, станот бил структура.Кул пластични прилагодливи snapback.Кул пластични прилагодливи snapback. "Избор на Врвот Памук и Полиестер, исклучителна крои, високи стандарди и строги барања, секој детал на извонредност Удобно & Трајни : Не е вистински тешки, но многу издржливи, материјалот е среден губење на материјал, но тоа се чувствува мека и удобна.

Детални спецификации

Додатоци на производи