• Свеж
Бебе Headbands Новороденото Девојче Hairbands Неуредна Лак На Главата Обвива Јазол Turban Години

Бебе Headbands Новороденото Девојче Hairbands Неуредна Лак На Главата Обвива Јазол Turban Години

Rating 
DEN 431.52

Од стока
Во магацинот

Информација за производот : Нашата новороденче headbands се наменети за оние кои сакам да се биде добар мајката Како бебе девојка headbands turban јазли ,овие слатки мали капи ќе биде идеален за коса додатоци за да се направи вашето бебе повеќе симпатична и трендовски.ПОГОДЕН ЗА СЕКАДЕ : се Каже good bye за секогаш да се носат бебе шапка во жешките летни денови.НАЈДОБАР ПОДАРОК ИЗБОР : Повеќето од клиентите мисла не може да биде подобро да го користите овој разни на бебето headbands како подарок за да го прослават новиот член на семејството дојде на свет .Тоа не е headbands ,но љубовта за слатка девојка.Сите права се задржани.

Детални спецификации

Додатоци на производи