• Свеж
Денис Меѓусебно Капчиња Комплет За Кука

Денис Меѓусебно Капчиња Комплет За Кука

Rating 
DEN 1558.80

Од стока
Во магацинот

5 мм, L11/8мм, М13/9mm, N15/10мм, 17/12mm, и 19/15mm).5 сантиметар и 5 / 12.за врвца-да-кабелот connections Made во САД.За да ја користите како стандардна капчиња кука, прикачете 3 инчен мозок да се прошири на кука должина.5 сантиметри).5, 1 секоја од 9 инчен / 23 сантиметар, 12 / 30, 16 / 41) за Тунискиот куките од 8 до 19 инчи (20 48 сантиметар) или до 42 инчи (106 cm) со кабли се приклучи заедно; 4 крајот капи и 2 полнила за врвца-да-кабелот врски; хард-гранатираа случај кој има сè што совршено на своето место. 4 крајот капи и 2 полнила.

Детални спецификации

Додатоци на производи