• Свеж
Rubbermaid Комерцијални Тешки-Должност за Рециклирање на Сад, 27.3 x 22 x 22, Сина

Rubbermaid Комерцијални Тешки-Должност за Рециклирање на Сад, 27.3 x 22 x 22, Сина

Rating 
DEN 1635.36

Од стока
Во магацинот

Сите пластични, професионални одделение изградба нема да рѓа, чип или кора.Двоен-ребрести база зголемува стабилноста и влечење капацитет.Вграден-во рачки овозможи лесно, nonslip кревање и анти-џем гнездење.Кревање надвор облоги до 50% полесно со иновативни venting канали.Ефикасна јазол-слободен лагер промени со интегриран cinches.Тешки-Должност за Рециклирање на Сад нуди сите-пластика, професионални одделение изградба дека ќе не ' рѓа, чип или кора.Сад, исто така, се противи учениците.Силна, snap-на капаци (се продава одделно) кои се достапни за безбеден, стабилен редење.Засилен прирабници додадете сила и издржливост.Вграден-во рачки овозможи лесно, nonslip кревање и анти-џем гнездење.Двоен-ребрести база зголемува стабилноста и влечење капацитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи