• Свеж
Witt Индустрии EXP-52NPBL-FTR 48-Галон Проширен Метал на Отворено Рециклирање Receptacle, Круг, 23 Дијаметар x 33 Висина, Сина

Witt Индустрии EXP-52NPBL-FTR 48-Галон Проширен Метал на Отворено Рециклирање Receptacle, Круг, 23 Дијаметар x 33 Висина, Сина

Rating 
DEN 7387.44

Од стока
Во магацинот

Дизајнирани за да ве придружува стандард EXP отпад кутиите на двата краја да се создаде отворен отпад и рециклирање станица.Прав грб заврши за максимална отпорност на абење.Стандард со nameplate за рециклирање на логото.Додава вертикална ребра за засилување.Мерки 23" дијаметар од 33" висина.Проширен метал на отворено рециклирање receptacle со FTR врвот.Дизајнирани за да ве придружува стандард EXP отпад кутиите на двата краја да се создаде отворен отпад и рециклирање станица.Прав грб заврши за максимална отпорност на абење.Стандард со nameplate за рециклирање на логото.Додава вертикална ребра за засилување.Мрежа е одлична за додаде безбедноста на јавни места.Вклучува и рамни врвот рециклирање капак со две 4" круг отвори.Факултативна крути пластични лагер на располагање.Сина боја.Мерки 23" дијаметар од 33" висина.

Детални спецификации

Додатоци на производи