• Свеж
IATCO 107035-7-IAT 14 x 1-3/4 Агол Пролет Спојки (Две-Плоча, 4-Гребло / 8-Пролет, 3200 Плоча Load / 1150 вртежен момент)

IATCO 107035-7-IAT 14 x 1-3/4 Агол Пролет Спојки (Две-Плоча, 4-Гребло / 8-Пролет, 3200 Плоча Load / 1150 вртежен момент)

Rating 
DEN 9033.12

Од стока
Во магацинот

Го заменува 107035-7. Оем квалитет.Произведено во САД.Се користи во повеќе камион апликации.Медиум должност спојки собранието.Оваа спојката е 100% сосема нов, произведени со ОЕМ квалитетни компоненти и направени во САД.Оваа спојката е да се биде инсталиран во медиум должност апликации.

Детални спецификации

Додатоци на производи