• Свеж
45' Stoughton Приколка 2-Pack - Собрани -- Обединетите Парцела Услуга (Модерна Shield Логото, сива, кафена, жолта)

45' Stoughton Приколка 2-Pack - Собрани -- Обединетите Парцела Услуга (Модерна Shield Логото, сива, кафена, жолта)

Rating 
DEN 912.00

Од стока
Во магацинот

81164. Информации за производот* Ограничено Издание Едно Време се Кандидира на Овие Roadnumbers! * Целосно се Собрани, Подготвени да се Користи * * * Во Услуга на 1980 - 1990-тите * Одговара на Повеќето Intermodal Flatcars * 2 Приколки w/Различни Броеви * Нови Underbody и Тркала Декорација за Подобрување на Реализам * Совршен за Детали Автомобили, Дворови, Утовар Доковите, Автопати & Терминали Сега е лесно да додадете UPS-от(Р) услуга за вашите ХО распоред со оваа возбудлива серија на официјално лиценцирани реплики од Walthers што вклучува камен-Темелник структура колекции, Scene Master возила и бројки!.

Детални спецификации

Додатоци на производи