• Свеж
Студ Пронаоѓач Сензор 23MM Цевка Камера 512Hz Предавател и Локатор Приемник Sonde Само Израмнување на Балансот Цевки за Канализација на Мозоци Камера за Поправка Замени ?

Студ Пронаоѓач Сензор 23MM Цевка Камера 512Hz Предавател и Локатор Приемник Sonde Само Израмнување на Балансот Цевки за Канализација

Rating 
DEN 1812.00

Од стока
Во магацинот

Бренд Нови Канализација Цевка За Одвод На Цевка Локатор.Чувствителност и Далеку / Блиску Прилагодливи.Насока на цевка линија.Јачината На Сигналот Метар Индикатор.Батеријата Индикатор.Говорник и слушалка излез.Опериран 6 AA Алкални Батерии(не се вклучени).Сметководствена Кутија.На Предаватели е идеален за лоцирање на мали леано железо и неметални линии и P-стапици.или наоѓање на септичка јама.ќе работат со било 512 Hz Приемник.АВТОМАТСКА КАЛИБРАЦИЈА и ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА - Можете лесно може да се калибрира овој скенер со движат во текот на ѕидот се додека BEEP звуци и екранот содржината исчезне.Оваа калибрација пред секој откривање би можело да се обезбеди поголема сигурност и точност.ЗОШТО НАШИТЕ СТУД ПРОНАОЃАЧ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ ваш ИЗБОР : Ние сме биле посветени на истражување и развој на студ finders за многу години.Овој студ во него не само што ви дава врвен квалитет и голема точност, но, исто така, обезбедува muti-функции за да ги задоволат вашите практични потреби на base, струг ѕид, плафон, ѕид од гипс картон, wallboard итн.Пакување & Shipping Carton големина 580 x 170 x 230mm2 парчиња случаи во една carton DHL, Fedex, EMS, UPS-от express итн.Сите производи ќе бидат тестирани & прегледано пред delivery Tracking Бр.ќе ви бидат пратени по породувањето.

Детални спецификации

Додатоци на производи