• Свеж
8 Парчиња Силиконски Мапата на Светот Увеселителен парк Смола Комплет Мувла Сет, Седум Континенти Епоксидна Мувла Занает Алатка Кастинг Силиконски Калап, Кристалн

8 Парчиња Силиконски Мапата на Светот Увеселителен парк Смола Комплет Мувла Сет, Седум Континенти Епоксидна Мувла Занает Алатка Кастинг

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Истурете ја во калап и мешајте полека.Совршен за вас и вашето семејство DIY заедно.Може да застане за 24 часа и да се извади. ✅Едноставни и Корисни, healthfulness, отпорен на корозија и адаптабилност., избришете со мека крпа. ✅Како да се направи смола мапата на светот coasterr : 1.✅ DIY Мувла е направен од силикон, еко-пријателски, сигурен, флексибилен, обновливи и издржливи. Ве молиме избегне греење и остри tools. Ние само се обезбеди силиконски калап. Продавница смола силиконски калап во место заштитени од директна сончева светлина и прашина. Истурете смола во мерење на купот и мешајте полека да се пушти на воздушни меури. По употреба, ве молиме да се мијат со вода, а потоа исушете, чувајте ги станот, и да се чува на ладно место.Не-стап, лесно да се одделат, лесен за чистење, еко-пријателски,низок јаглерод, може да се рециклира, висока температура 230 степени, на ниска температура од минус 40 степени -40°C230°C,(-40°F446°F).Ве молиме бидете своја! 2. По цедење и deforming, вие само треба да се одморат за некое време, и потоа да се врати на државата.Чистење на мувла по секоја употреба да се одржи сјај и да го продолжи животот на мувла.

Детални спецификации

Додатоци на производи