• Свеж
YINGYU Дрвени Пилешко Куќа, се Сместат 2-3 Кокошки, Мали Животни Кафез со Отстранлив Послужавник и Рампата, Зајакот Кафез (53 Инчи)

YINGYU Дрвени Пилешко Куќа, се Сместат 2-3 Кокошки, Мали Животни Кафез со Отстранлив Послужавник и Рампата, Зајакот Кафез (53 Инчи)

Rating 
DEN 467.76

Од стока
Во магацинот

На мал прозорец на една страна е затворен со метална жица, која може да го зголеми вентилацијата капацитет, особено во топла и досадна времето.Времето отпор : зелена асфалт покривот штити вашите животни од дожд, ветер, снег и други лоши временски услови.Стави асфалтни плочи на покривот рамка и потоа директно го поправам со пред-drilled дупки, на тој начин заштедувајќи време и енергија.Ви овозможува да внесувате внатрешни работи без ограничувања.Функција и дизајн : На поцинкуван се повлече-out фах помага лесно да се чисти мразот и отпад.

Детални спецификации

Додатоци на производи