• Свеж
Кафе Земјата Кофа, Кафе Земјата Сад, од не ' Рѓосувачки Челик Анти-се тресат Практични Голем Капацитет за Кафе Продавница Кујна

Кафе Земјата Кофа, Кафе Земјата Сад, од не ' Рѓосувачки Челик Анти-се тресат Практични Голем Капацитет за Кафе Продавница Кујна

Rating 
DEN 1365.36

Од стока
Во магацинот

На прачка е направен од инженеринг гума, која има добар амортизирање перформанси и штити кафе машина се справи. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Функција : 1. На база прилепува на своето место, што го прави стабилни, па вие не мора да се грижите за тресење, удобно да го користите. 185 x 169 mm / 7.Практичен и неопходна алатка за кафуле, млеко чај продавница и бар, специјално користи за да се задржете го користи кафе земјата.7 in Overall Големина : Прибл.5 in Upper Големина : Прибл. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.5 in Base Големина : Прибл.6 in Weight : Прибл.Ви благодариме за вашето разбирање.Внатрешниот ѕид на барел има лак агол, и мрзнување процес е лесно да шутнат прашина, длабок сад стил, голем капацитет и не е лесно да се истури.5 x 20 x 11,8 cm / 8.2 оз Пакет Листа : 1 x Кафе Земјата Box1 x Base Note : 1.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Кафе Земјата Box Material : Нерѓосувачки Челик + Дабови Wood Shape : Square Color : Дрво Color Applicable Сцена : Дома, млеко чај продавница, бар, кафуле, итн. Практичен и неопходна алатка за кафуле, млеко чај продавница и бар, специјално користи за да се задржете го користи кафе земјата. Внатрешниот ѕид на барел има лак агол, и мрзнување процес е лесно да шутнат прашина, длабок сад стил, голем капацитет и не е лесно да се истури.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Coffee Ground Box
Material:
Stainless Steel + Oak Wood
Shape:
Square
Color:
Wood Color
Applicable Scene:
Home, milk tea shop, bar, coffee shop, etc.
Box Size:
Approx. 166 x 178 x 98 mm / 6.5 x 7 x 3.9 in
Bottom Width:
Approx. 140mm / 5.5in
Base Size:
Approx. 215 x 201 x 114 mm / 8.5 x 7.9 x 4.5 in
Upper Size:
Approx. 185 x 169 mm / 7.3 x 6.7 in
Overall Size:
Approx. 21.5 x 20 x 11.8 cm / 8.5 x 7.9 x 4.6 in
Weight:
Approx. 1480g / 52.2oz
Package List:
1 x Coffee Ground Box :
1 x Base :
1. Please allow 0-2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Додатоци на производи