• Свеж
TIANMINJIEDM Кадифен Боксер Играчка Полнети Кадифен Животинско Shar Pei Мека Кукла Куче Кадифен Играчки Перница Деца Играчки Роденденски Подарок за Девојка Кадифен Играчк?

TIANMINJIEDM Кадифен Боксер Играчка Полнети Кадифен Животинско Shar Pei Мека Кукла Куче Кадифен Играчки Перница Деца Играчки Роденденски

Rating 
DEN 1803.60

Од стока
Во магацинот

Многу луѓе ќе се допаѓа оваа симпатична кадифен перница играчка.Тоа може да се користи како една симпатична перница за играње и да гледа ТВ.Верувам дека тоа ќе биде сладок подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, и родендени.Пријатели, семејството, познаници и роднини ќе се допаѓа многу.Погоден за седиште декорација на столици, софи, автомобили, перница покрива, погоден за спални соби, дневни соби, домови, канцеларии, јасли и на било кое место ви се допаѓа, додавање на некои забава и комфор во вашиот живот~.

Детални спецификации

Додатоци на производи