• Свеж
Мека Големи Куче Кадифен Hugging Перница, Giant Кучиња Кутре Препарирани Животни Играчка Подароци за Децата, 19.7

Мека Големи Куче Кадифен Hugging Перница, Giant Кучиња Кутре Препарирани Животни Играчка Подароци за Децата, 19.7

Rating 
DEN 551.76

Од стока
Во магацинот

Тоа е многу топло придружник за време на паузите, спиење или работа. ➤Кутре кадифен играчки очи компјутер везени, многу убава, cuddly; долги уши, може да ги слушате вашите мисли, и со тоа, можеби никогаш нема да бидат сами.❤Место : Вие не може да се стави овој поспан куче кадифен играчки во секој агол, како што е троседот, кревет, стол, итн.❤Подароци : совршен избор на подароци за Денот на Вљубените, Божиќ, детски Роденден, и Девојка Роденден. ➤Може да се стави куче вратот перница на спиење, за троседот, на столот, на подот, во автомобил, во канцеларија, итн.Кучето е трепки се компјутерски везени, и нема да исчезнат по долго време на игра.➤Спиење кадифен куче прегратка перница е направен од висок квалитет на високо еластична PP памук, редовен и изборен круг, удобно и нежна, мека и меки, е многу погодна за прегратки.❤Материјал : куче кадифен перница е полна со висок квалитет надолу памук. ❤Дизајн : долг куче перница користи три димензионални крои технологија, како и производот изгледа многу редовен и изборен круг. ➤За детските родендени, Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Благодарноста и други големи фестивали, големо куче перница е исто така добар совршен подарок избор., може да се потпрете кога ќе одат на работа или на одмор.Делови се еднакво исполнет и не е лесно да се деформирани.

Детални спецификации

Додатоци на производи