• Свеж
DAUERHAFT Scart RGB Жица 3PCS Аудио Сигнал, Кабел за PS3, PS2 Игра Машина

DAUERHAFT Scart RGB Жица 3PCS Аудио Сигнал, Кабел за PS3, PS2 Игра Машина

Rating 
DEN 2287.20

Од стока
Во магацинот

Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, здрав и долг животен век.Scart кабел на еден вид специјална аудио и видео интерфејс, има влезни и излезни функции.Поддршка за CRT/monitor/плазма/high definition TV.Се користи за PS2/PS3 игра машина, поврзување со висока дефиниција ТВ професионални сигнал кабел.Функција : 1. Scart кабел на еден вид специјална аудио и видео интерфејс, има влезни и излезни функции.2. Се користи за PS2/PS3 игра машина, поврзување со висока дефиниција ТВ професионални сигнал кабел.3. Поддршка за CRT/monitor/плазма/high definition TV.4. Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, здрав и долг животен век.5. Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Scart Поврзување Cable Cover : PVCCable Основни : Copper Color : Black Fitment : За PS2/PS3 Quantity : 3 PCSWeight : Прибл. 255g Cable Должина : Околу. 1.8 m/5.91 ft Package Листата : 3 x Scart Кабел за Поврзување.

Детални спецификации

Додатоци на производи