• Свеж
жешко место миленици Говедско месо Jerky Куче Третира - 6 Инчи Дебела Хранопроводот Плетенка Стапови Куче Chews - Сите Природни најголемиот Дел Говедско месо Chews од Треви

жешко место миленици Говедско месо Jerky Куче Третира - 6 Инчи Дебела Хранопроводот Плетенка Стапови Куче Chews - Сите Природни најголемиот

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Glucosamine & хондроитин од хранопроводот носи нивоа назад во рамнотежа.НАПРАВЕН ВО ЈУЖНА АМЕРИКА & РАКА СПАКУВАНИ ВО САД Многу економија брендови на куче третира & храна се направени во оф-шор фабрики каде што стандардите се пониски.Howl на месечината, ќе се покриени од страна на нашите 100% Пари гаранција за Празна Торба Гаранција, без прашања праша.Трева фед говедско месо има поздрава омега 3 омега 6 коефициент, и е повисока во слободните радикали заштита на антиоксиданси.СЕ ОВИЕ ОД ТРЕВА-ФЕД ДОБИТОК?"Жешко" место Миленици Хранопроводот здрава куче третира се од 100% трева хранат кравите без хормони, антибиотици, конзерванси, или адитиви.За да се обезбеди врвен квалитет говедско месо, ние ги користиме Јужна Америка покрена добиток во сите од нашите куче третира.Тие се жито и глутен слободни третира, што ги прави целосно лесно сварливи и за стомакот.Кликнете на Додади во Кошничка сега за награди & игра на природен начин денес.Тоа не беше лесно, но ние сме толку среќни што не.

Детални спецификации

Додатоци на производи