• Свеж
Велигден Bunny Gnomes, Пролет Gnomes Кадифен Bunny Елф Џуџе Безличен Кукла Фигурини Кукла Елф Велигденски Украси 4pcs

Велигден Bunny Gnomes, Пролет Gnomes Кадифен Bunny Елф Џуџе Безличен Кукла Фигурини Кукла Елф Велигденски Украси 4pcs

Rating 
DEN 288.72

Од стока
Во магацинот

Примена : може да се стави безличен кадифен кукла на вашиот камин, ментл, маса, прозорец, полица, и тие ќе се издвоите од вашиот почетен оркестарот.Затворен Украс : Велигден Gnomes се совршен домашна декорација.Стави во вашиот дом и ги красат вашата соба.Мека на Допир : Овие кукла елф украси се направени од мека крпа и полнети, кој е многу удобен за допир.Најдобар Подарок : Нашата gnome безличен кадифен кукла е најдобар украс или подароци за семејството и пријателите.Зајаче Кукла : Овие симпатична Велигден bunny gnome кадифен со еден пар на симпатична ушите ќе донесе голем допир, на Велигден.Опис : Велигден безличен gnome е традиционалната и совршен за ширење празник дух и донесе среќа на целото семејство.Може да се стави на маса, биро, камин, публикации и повеќе како украс.Gnome кадифен ќе ни донесе среќа, среќа и топлина.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Забелешка : Поради разликата во екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување.Пакет Including4 * Велигден безличен gnomes.

Детални спецификации

Додатоци на производи